Aktivity
 
Združenie
 
Poradňa
 
Fórum
 
Kontakty
 
Zoznam tém
 
Pridať tému
 
30.08.2007 / Anka
Svetový deň hepatitídy
U môjho lekára som dostala pozvánku na Stretnutie pacientov s hepatitídou C pri príležitosti Svetového dňa hepatitídy. Mám hepatitídu B, môžem sa na uvedenom podujatí zúčastniť?

Momentálne sa liečim inekciami interferónu. Z Vašej stránky som sa dozvedela o zriadení klubu pacientov, čo ma veľmi potešilo. Môžem sa do tohto klubu prihlásiť priamo na tejto akcii? Ďakujem za odpoveď.
  Reagovať        Oznám správcovi
17.10.2007 / dena107@azet.sk
Re: Svetový deň hepatitídy
dobry den chcela by som vas poprosit co vsetko ste museli absolvovat ako priebieha liecba a ci vam bola robena punkcia pecene lebo momentalne aj mne zistili hepatitidu C B tak chcela by som trosku viac vedet o postupe lekari my nic nevedia povedat dakujem a prajem vela zdravia moj email dena107@azet.sk
  Reagovať        Oznám správcovi
17.10.2007 / AK-členka klubu
Re: Re: Svetový deň hepatitídy
Dobrý deň,rada by som vám povedala niečo pozitívne k vašej diagnóze,s ktorou bojujem aj ja už niekoĺko rokov.Keď mi ju diagnostikovali na odb.pracovisku/podĺa miesta vášho bydliska je to špeciáne pracovisko prevažne na infekčných klinikách,príp.na hepatolog.ambulanciách nemocníc vyššieho typu-to by vám mal poradiť váš lekár 1.kontaktu/ tam mi urobili krvné vyšetrenia a biopsiu pečene.Na základe toho som podstúpila liečbu interferónmi-injekcie počas 1 roka.Bola som každé 3 mesiace na kontrole a konzultáciách u lekára,nakoĺko liečba je psychicky a fyzicky dosť namáhavá.Dôležité je ju prekonať a zvládnuť.Dá sa to,aj ke´d je to ťažké.Záleží od toho,ako sa k tomu postavíte. Liečba interferónmi je doposiaĺ jedinou možnosťou a má dobré výsledky.Podstúpila som ju 2 x a cítim sa teraz dobre.Ak chcete vedieť niečo konkrétnejšie,ozvite sa,napíšem vám konkrétne na váš mail viac.Prajem vám veĺa pozitívnej energie a je dobré,že o tejto diagnóze viete a môžete ju liečiť. Koľkí sú takí,že ani netušia,že ju majú a zničí ich potichu.
  Reagovať        Oznám správcovi
06.09.2007 / Ester
Re: Svetový deň hepatitídy
Milá Anka, samozrejme sa môžeš uvedenej akcie zúčastniť. Radi sa v klube s tebou podelíme o Tvojich a samozrejme aj našich skúsenostiach a pocitoch pri liečbe a po nej.

Na vstup do klubu stačí vyplniť prihlášku, tak ako informujeme na našej stránke. Prihlášku môžeš vyplniť a odovzdať aj na tejto akcii. Teším sa na stretnutie.
  Reagovať        Oznám správcovi
30.08.2007 / Andrej
Re: Svetový deň hepatitídy
Aj ja som minulý rok obdržal od lekára pozvánku na konferenciu pri príležitosti Svetového dňa hepatitídy.

Bol som pacient s hepatitídou A a zúčastnil som sa. Bola to veľmi pekná akcia, prekvapil ma veľký zaujem pacientov. Z prednášok som sa toho veľa dozvedel ako o infikovaní, liečbe, tak aj ďalšom režime. Bola tam výborná atmosféra, pacienti využili na 200% priestor na diskusiu so zúčasnenými odborníkmi. Vrelo odporúčam účasť na tomto podujatí.

Som rád, že sa konajú takéto akcie, ja určite prídem znova. Som z tých, čo neradi rozprávajú o chorobách, ale na takejto akcii je fakt super. Vyslovujem obdiv a vďaku organizátorom.
  Reagovať        Oznám správcovi
Príspevky v diskusnom fóre reprezentujú názory prispievateľov. Klub ani správca stránky nenesú zodpovednosť za obsah a pravdivosť uverejnených odkazov.Aktuálne na stránke
Poradňa / Prezentácie
Hep Help Klub: Vzdelaný a náročný pacient, iniciátor zmien v zdravotníctve
P. Kristian: Liečba pacienta s chronickou hepatitídou C trojkombináciou
D. Tomek: Spolupráca pacienta pri liečbe ako dôležitý faktor úspešnej liečby
H. Glasová: Význam a vplyv (európskych) pacientskych aktivít v EÚ a vo svete
H. Jahodníková: Ako najlepšie zvládnuť liečbu
Praktické skúsenosti a rady z hepatologickej ambulancie