Aktivity
 
Združenie
 
Poradňa
 
Fórum
 
Kontakty
 
Zoznam tém
 
Pridať tému
 
05.05.2013 / Gabriela
A ja co
POmozte mi . Ja mam 45. rokov aj ja chcem zit a mne preco neposkytnu 3 K preco. Aj ja mam pravo to skusit a ak by mi dali sancu aj ja by som sa snnazila z plnych sil .Stefi tebe to zistili az po mne a kde si ty akde ja. Chcem zit s radostou a milovat tych co su vzdy primne. Mam dve neuspesne liecby za sebou, viete ako mi je. chcem aj tretiu ved preco nie . Velmi tuzim po živote a milujem každý den čo mam pred sebou.Stefi ,už nejaky čas čitam tvoje prispevky, tak ak možeš porad , chodim do BB.
  Reagovať        Oznám správcovi
12.05.2013 / ester
Re: A ja co
Všetko je v rukách hepatológa, liečba sa dáva na základe presných podmienok schválených zdrav. poisťovňou. Treba sa spýtať svojho hepatológa, prečo neindikuje liečbu. Ja sama som bola na liečbe až po 20 rokoch od nákazy a verila som svojmu hepatológovi. Možno nemáš také výsledky, aby ti bola liečba doporučená. Treba sa pýtať, máš na to nárok.
  Reagovať        Oznám správcovi
06.05.2013 / Štefi
Re: A ja co
Ahoj Gabriela. No napíš mi ku komu chodíš do B.B.,a v akom štádiu máš hepatitídu. Ináč rozdiel je ako dlho máš hepa. a iné kedy ti ju zistili.Ja ju mám už 23rokov. Vieš si asi predstaviť v akom stave som. Ja som tiež prekonala neúspechy v liečbe. Viem čo to robí aj zo psycho. Ale nemysli si že táto liečba je jednoduchá. Nejdem ťa strašiť. Dá sa len je to strašne dlho. Drž sa,napíš. Druhým sa dáko nechce.
  Reagovať        Oznám správcovi
Príspevky v diskusnom fóre reprezentujú názory prispievateľov. Klub ani správca stránky nenesú zodpovednosť za obsah a pravdivosť uverejnených odkazov.Aktuálne na stránke
Poradňa / Prezentácie
Hep Help Klub: Vzdelaný a náročný pacient, iniciátor zmien v zdravotníctve
P. Kristian: Liečba pacienta s chronickou hepatitídou C trojkombináciou
D. Tomek: Spolupráca pacienta pri liečbe ako dôležitý faktor úspešnej liečby
H. Glasová: Význam a vplyv (európskych) pacientskych aktivít v EÚ a vo svete
H. Jahodníková: Ako najlepšie zvládnuť liečbu
Praktické skúsenosti a rady z hepatologickej ambulancie