Aktivity
 
Združenie
 
Poradňa
 
Fórum
 
Kontakty
 
Zoznam tém
 
Pridať tému
 
05.02.2010 / Štefi
Ako dalej?
Po 9tich mesiacoch naročnej liečby som skončila. moja liečba bola neuspešná. snažila som sa ako sa dalo.Únava, teploty, bolesti klbov, vypadane vlasy......všetko som prekonala v nádeji že sa vyliečim. Čo sa týka psychiky pri liečbe to býva náročné. ale môžem vám povedať teraz už naozaj mám nervy napokraji. Chcela by som sa ešte poradiť či je vhodné isť na liečenie. Mám dlhoročné problémy s pohybovím ustrojenstvom. Myslim si že by mi pomohlo aj na psychiku. Dáko tak: že dva v jednom.
To najdôležitejšie som zabudla mám hepatitídu C.
Spolupacientom prajem veľa síl pri liečbe.
Čakám na trochu povzbudenia. AHOJTE Štefi.
  Reagovať        Oznám správcovi
30.04.2010 / Alena
Re: Ako dalej?
Ahoj, Štefi,
ďakujem za povzbudenie. Liečba je ťažká, ale musíme vydržať. Ja som optimista a vždy si pomyslím, že sú ľudia, ktorí sú na tom oveľa horšie a asi to mi dodáva sily. Ahoj, Aja.
  Reagovať        Oznám správcovi
23.04.2010 / Alena
Re: Ako dalej?
Ahoj,Štefi. Moja prvá liečba bola neúspešná a po troch rokoch absolvujem druhú, ktorá by mala trvať vyše roka. S tou psychikou je to naozaj ťažké, hlavne čím dlhšie to trvá. Ja to zatiaľ zvládam a chodím do roboty, ale som
strašne unavená a slabá. Po dlhej dobe som na tejto stránke, lebo sa mi zdala dlhšiu dobu nefunkčná. Stále tu bolo to isté a nedalo sa reagovať na dotazy. Takže Ti želám, aby si sa po tejto liečbe zotavila a nabrala nové sily.
Budem sem chodiť už častejšie. Ahoj!
  Reagovať        Oznám správcovi
29.04.2010 / Štefi
Re: Re: Ako dalej?
Ahoj Alenka. Som rada že sa táto stránka takto fajn rozbehla.Ja som sa akotak pozbierala. Vďaka kúpelom som prišla na iné myšlienky.Nove prostredie a ľudia robia zázraky. Tebe prajem veľa síl v liečbe. Páči sa mi že si taká silná.Myslela som si že opakovaná liečba býva skôr ako po troch rokoch. To asi záleží od viacerích okolností. Uvidím čo sa bude diať ďalej. Ahojko držím ti palce.
  Reagovať        Oznám správcovi
21.02.2010 / Beny
Re: Ako dalej?
Milá Štefi, prešla si veľmi ťažkú cestu a bez úspechu. Verím, že si deprimovaná, ale nevzdávaj to. Pozviechaj sa, choď na liečenie, určite pomôže. Nazbieraj sily a popasuj sa s chorobou, ktorá je vyliečiteľná, aj keď sa Ti to teraz zdá, si veľmi vyčerpaná, siahla si si až na dno svojich síl. Skús to prekonať, nabrať pozitívnu energiu, zrevitalizovať svoje sily a dúfať, že to nabudúce vyjde. Pozri sa okolo seba, koľko bolesti a utrpenia je tu.
Na šťastie pri Tvojej diagnóze je perspektíva na vyliečenie. Držím palce, ak Ti bude ťažko napíš, určite sa dočkáš odpovede.
  Reagovať        Oznám správcovi
17.02.2010 / krstniatko
Re: Ako dalej?
sme stevinka pri tebe tak sa neboj, zvladneme vsetko, mame ta radi
  Reagovať        Oznám správcovi
17.02.2010 / Štefi
Re: Ako dalej?
Ked ze som dufala ze mi niekto napise a povzbudi ma trosku a nic tak si prajem sama: Drz sa a bojuj.Myslela som si ze komunikacia cez tuto stranku je rychlejsia.
  Reagovať        Oznám správcovi
Príspevky v diskusnom fóre reprezentujú názory prispievateľov. Klub ani správca stránky nenesú zodpovednosť za obsah a pravdivosť uverejnených odkazov.Aktuálne na stránke
Poradňa / Prezentácie
Hep Help Klub: Vzdelaný a náročný pacient, iniciátor zmien v zdravotníctve
P. Kristian: Liečba pacienta s chronickou hepatitídou C trojkombináciou
D. Tomek: Spolupráca pacienta pri liečbe ako dôležitý faktor úspešnej liečby
H. Glasová: Význam a vplyv (európskych) pacientskych aktivít v EÚ a vo svete
H. Jahodníková: Ako najlepšie zvládnuť liečbu
Praktické skúsenosti a rady z hepatologickej ambulancie